Modele

Autor Wątek: Modele  (Przeczytany 1603 razy)

ZdRoJu98

• Gość
Modele
« dnia: 25 Grudzień 2011, 19:28:06 »
Witam, gram w Emergency 4 na PL MOD już dłuższy czas. Chciałbym się dowiedzieć krok po kroku jak można zrobić swój własny model pojazdu. Jakie programy są potrzebne i jak to się robi. Proszę o wyjaśnienie, chyba że ktoś robi mody na zamówienie. Jestem skłonny zapłacić plusami. Za wyjaśnienia teżrozdaje plusy.

______________________________________________________________________________________________________________________

I jeszcze jedna sprawa, też na plusy, chodź tylko jeden. Jak mogę zrobić, żeby np. mieć więcej wyjazdów straży do n. wypadków a mniej do wybuchów domów? Wiem że się tak da tylko coś tam trzeba pozamieniać. Proszę również o dokładne wytłumaczenie.

Adam

• Gość
Odp: Modele
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Grudzień 2011, 19:41:44 »

ZdRoJu98

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudzień 2011, 20:12:14 »
Nie o to mi chodziło... Doszedłem już aż do edytora xD ;D Ale nie wiem jak np. stworzyć model GCBA MAN LE. 18.280 Nie wiem wgl jak co no nic nie wiem co trzeba wgrać. PROsZĘ O SZCZEGÓŁOWĄ ODP.

FireGhost

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2012, 19:45:10 »
No wiec to nie takie łatwe ,żeby stworzyć model musisz mieć program Zmodeler 2 i dzięki niemu zrobisz sobie model do Em 4 ale to nie takie łatwe uwierz znam się bo robię do PL MODa ;)

PSP

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty 2012, 11:31:52 »
No jest to trudne, sam robię modele. Tu masz wszystko opisane:  http://emergency.gry-online.pl/ musisz wejść w menu w zakładkę "Tworzenie modeli", a następnie pobrać poradnik w PDF. W google pewnie znajdziesz też jego poprzednią wersję; v.1. Sam się z nimi uczyłem.

Offline keler98

• Ogniomistrz
  • *
  • Reputacja: 151
  • pam pam pam
  • Jednostka OSP: [klik]
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Luty 2012, 12:48:40 »
Panowie ten gość już nie gra ale napewno sięprzyda to innym graczom.