Ćwiczenia z zakresu ratownictwa techniczno-medycznego "OBWODNICA 2019"

Autor Wątek: Ćwiczenia z zakresu ratownictwa techniczno-medycznego "OBWODNICA 2019"  (Przeczytany 107 razy)

Offline Klaudek

  • Sekcyjny
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 1
  • Jednostka JRG: [klik]
Witam, zbieram jednostki chętne do udziału w ćwiczenia z zakresu ratownictwa techniczno-medycznego "OBWODNICA 2019", które odbędą się na nowo wybudowanej obwodnicy miasta Suwałki, w celu sprawdzenia i doskonalenia możliwości potencjału ratowniczego w zakresie prowadzenia działań ratowniczych podczas katastrof w ruchu lądowym oraz kierowania i koordynacji działań prowadzonych przez służby ratownicze oraz podmioty współdziałające w zakresie ratowania życia, zdrowia i środowiska podczas zdarzenia masowego na przykładzie zdarzenia drogowego z udziałem kilku samochodów osobowych na obwodnicy Suwałk w warunkach niskiej temperatury powietrza.

Jednostka organizująca: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach
Termin: zostanie podany gdy znajdą się chętni


Na opis działań będą 3 dni. W ćwiczeniach może wziąć udział zarówno jednostka PSP jak i OSP. Liczba uczestników nie jest ograniczona.

Wymagania:
*Samochód GxBA ze sprzętem ratownictwa technicznego i medycznego (min. torba PSP-R1) na wyposażeniu, lub SxRt również z takim wyposażeniem.

Z jednostki może zostać wydzielony jeden wóz bojowy i dodatkowo samochód SLRr lub SLOp.
Na potrzeby ćwiczeń dobrze byłoby aby dwie jednostki wydzieliły także przyczepkę z namiotem pneumatycznym oraz aby z jednej jednostki przyjechał także SDŁ.

W ramach tych ćwiczeń do każdego zgłoszonego poniżej gracza zostanie wysłane jedno zdarzenie do opisu.

Jednostki za udział w ćwiczeniach zastaną nagrodzone sprzętem medycznym lub technicznym, którego sponsorem jest Sklep pożarniczy "Fire Factory"

Zgłoszenia przyjmowane przez czas nieokreślony.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2019, 22:50:43 wysłana przez Klaudek »