KM PSP Płock

Autor Wątek: KM PSP Płock  (Przeczytany 652 razy)

Offline R2-D2

• Starszy Moderator
  • Brygadier
  • *
  • Reputacja: 72
  • Jednostka JRG: [klik]
  • Jednostka OSP: [klik]
Odp: KM PSP Płock
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Listopad 2018, 11:15:15 »

DOSTAWA:

- Pilarka spalinowa STHIL MS 311 [szt. 2]
- Pilarka ratownicza MS 461 R [szt. 2]
- Piła tarczowa do stali i betonu STHIL TS420 [szt. 2]

- Zestaw PSP R-1 w składzie [szt. 1]
 * Torba PSP R-1
 * Szyny Krammera
 * Deska ortopedyczna BaXstrap
 * Zestaw do segregacji TRIAGE dla 50 poszkodowanych
 * Butla telnowa 2,7 l
- Defibrylator AED Lifeline bateria 7 lat [szt. 1]

- Narzędzie ratownicze Halligan Bar 107cm [szt. 1]
- Topór strażacki [szt. 1]
- Siekiera 2 kg [szt. 1]
- Szpadel [szt. 1]
- Młot 5 kg [szt. 1]

- Aparat powietrzny AIRGO FIX butla kompozytowa 6,9l AUER z maską Ultra Elite PS MAXX [szt. 2]
- Butla kompozytowa 6,9l/300bar AUER z zaworem [szt. 2]

- Radiotelefon Motorola GM 360 255 kan [szt. 1]
- Radiotelefon Motorola GP 360 [szt. 2]

- Węże powlekane W52 [szt. 2]
- Węże powlekane W75 [szt. 2]
- Działko wodno pianowe Turbo Fighter MZ2000 [szt. 4]
- Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E [szt. 4]
- Gaśnica pianowa 9kg GPN – 9z AB [szt. 4]
- Gaśnica śniegowa 5kg GS-5x [szt. 4]
- Gaśnica wodna - mgłowa 6l GWM-6x AF [szt. 4]
- Koc gaśniczy [szt. 1]
- Przełącznik 75/52 [szt. 1]
- Prądownica wodna Turbojet 2000 [szt. 2]

- Szelki bezpieczeństwa P-81 [szt. 2]
- Bloczek TWIN [szt. 1]
- Karabinki zakręcane stalowe HMS D-kształtny Steel zakręcany 50kN [szt. 1]
- Lina alpinistyczna statyczna contra 10,5 [szt. 1]
- Przyrząd zjazdowy z automatyczną blokadą Petzl Stop [szt. 1]
- Statyw bezpieczeństwa TM 11 [szt. 1]
- Worek transportowy [szt. 1]

- Kombinezon na osy i szerszenie HORNET - 1 [szt. 1]
- Worek do łapania rojów z drążkiem 1,5 m [szt. 1]
- Nóż do cięcia pasów [szt. 4]
- Podkłady pod podpory podnośnikowe [szt. 4]
- Nawigacja Garmin GPSMap 62s + mapy [szt. 2]
- Dron Parrot Bebop-Pro Thermal
- Kanistry i pojemniki na paliwa i środki smarne do sprzętu silnikowego [ 1 kpl.]
- Latarka Streamlight Vulcan LED [szt. 3]
- Pachołek drogowy [szt. 6]
- Lizak do kierowania ruchem podświetlany [szt. 1]
- Taśma ostrzegawcza "STRAŻ" [szt. 1]
- Wentylator KOBRA H34 [szt. 1]

Koszt: 145 tys.
Udzielony rabat: 8%
Do zapłaty: 133 tys.
Stan konta: 995 tys.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2018, 16:42:29 wysłana przez Sonic X »

Offline Sonic X

• Moderator
  • Nadbrygadier
  • *
  • Reputacja: 164
  • "By inni mogli żyć..."
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Listopad 2018, 08:47:27 »
Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie dostarcza do jednostki pojazd:

GBA 2,5/24 Volvo FL290

Koszt: 0 zł
Dodatkowe koszty:
* 0 tys. - rejestracja pojazdu

Pojazd wyposażony można go wprowadzić do podziału bojowego!

Moderatora prowadzącego proszę o odnotowanie, że jest to pojazd z wybrakowania. Można go sprzedać dopiero po 6 miesiącach licząc od daty dostarczenia do jednostki.
Ogłoszenia administracji, Aktualności, Wnioski, Wydział Kontroli KG PSP Esłużby, Zmiana I, Zmiana II, Jednostki OSP, Dyskusja ogólna

Offline Sonic X

• Moderator
  • Nadbrygadier
  • *
  • "By inni mogli żyć..."
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Grudzień 2018, 01:29:53 »
16:01 Do MSK wpływa zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ul. Wyszogrodzkiej na wysokości stacji BP w kierunku Podolszyc.

UWAGA! UWAGA! ZASTĘP 21 WYJAZD ALARMOWY POŻAR SAMOCHODU OSOBOWEGO UL. WYSZOGRODZKA KOŁO BP
[1][2][3][4]

16:02 Strażacy przerywają swoje czynności i udają się jak najszybciej do garażu. Część strażaków zjeżdża po ześlizgu część biegnie
16:02 Wyjazd alarmowy zastępu GBA do zdarzenia w obsadzie 4 ratowników
- Płock998 tu 363-21, wyjazd alarmowy do pożaru samochodu
- Przyjąłem

16:05 Zastęp GBA dociera na miejsce zdarzenia. Kierowca wyłącza sygnalizację dźwiękową i zostawia sygnalizację świetlną oraz włącza światła awaryjne
- Płock998 tu 363-21, GBA na miejscu zaraz sytuacja
- Przyjąłem

16:05 Dowódca zabiera z pojazdu radiotelefon przenośny i udaje się do świadków zdarzenia oraz do właściciela pojazdu aby uzyskać informacje o samym samochodzie. Przodownik roty I wyciąga ze skrytki prądownicę do piany ciężkiej. Pomocnik przodownika roty pierwszej rozwija jeden odcinek W-52 i podłącza go do nasady tłocznej w GBA. Przodownik bierze drugą część i podłącza ją do prądownicy pianowej. Kierowca natomiast udaje się na tył pojazdu, otwiera skrytkę tylną i włącza autopompę
- Płock998 zgłoś do 363-21
- Zgłaszam
- Słuchaj, tak jak mówiłeś pożar samochodu osobowego, Skoda Octavia nowszy typ, diesel, samochód stoi na środkowym pasie 3 pasmówki w kierunku Podolszyc na wysokości BP, pożarem objęta cała komora silnika, pożar bardzo szybko obejmuje kolejną część auta, na miejscu policja, która kieruje ruchem
- Przyjąłem

16:07 Rota I w aparatach ODO podaje jeden prąd piany ciężkiej na wnętrze samochodu

16:10 Pożar powoli zostaje opanowany. Pomocnik przodownika udaje się do samochodu, wyciąga ze skrytki hooligan i udaje się do palącej się Skody. Następnie sprawdza ręką temperaturę i otwiera maskę pojazdu hooliganem. Przodownik roty I podaj prąd piany na palącą się komorę silnika oraz na koła i nadkole samochodu

16:14 Pożar zostaje ugaszony. Pomocnik przodownika roty bierze hooligan oraz odłączoną prądownicę pianową i chowa je do samochodu. Przodownik roty odłącza odcinek W-52 od samochodu, spuszcza z niego wodę, zwija i chowa do odpowiedniej skrytki. Dowódca w tym czasie spisuje dokumentację i przekazuje pisemnie miejsce policji

16:19 Działania zakończone. Strażacy wsiadają do samochodu, a dowódca zgłasza do MSK zakończenie działań
- Płock998 tu 363-21, zakończyłem dzaiałania na Wyszogrodzkiej, wracamy do koszar
- Przyjąłem

16:24 Zastęp GBA dojeżdża pod koszary. Kierowca parkuje pojazd od razu koło hydrantu i tankuje jeszcze zbiornik wodny. Dowódca zgłasza powrót
- Płock998 tu 363-21, GBA w koszarach
- Przyjąłem

RAPORT Z MIEJSCA ZDARZENIA:
Numer akcji:

09/2018 
Typ zdarzenia: 
Pożar samochodu 
Dnia:
 16.12.2018 
Miejsce:
Płock, ul. Wyszogrodzka  
Wyjazd poza gminę:
 Nie 
Godzina alarmowania:
16:01 
Godzina wyjazdu:
16:02 
W bazie:
16:24 
Czas pracy:
23 minut 
Liczba ratowników:
4 

Zastęp biorące udział w akcji:   
*JRG 3 Płock
363[M]21
- GBA 2,5/36 Scania P360

*Policja
Y221
- Kia Ceed SW
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2018, 19:09:34 wysłana przez Sonic X »
Ogłoszenia administracji, Aktualności, Wnioski, Wydział Kontroli KG PSP Esłużby, Zmiana I, Zmiana II, Jednostki OSP, Dyskusja ogólna

Offline Sonic X

• Moderator
  • Nadbrygadier
  • *
  • "By inni mogli żyć..."
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Grudzień 2018, 20:13:00 »
21:10 Do MSK wpływa zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ul. Wyszogrodzkiej tym razem na terenie stacji paliw BP.

UWAGA! UWAGA! ZASTĘP 21, 25 WYJAZD ALARMOWY POŻAR SAMOCHODU OSOBOWEGO UL. WYSZOGRODZKA STACJA PALIW BP
[1][2][3][4]

21:10 Strażacy przerywają swoje czynności i udają się jak najszybciej do garażu. Część strażaków zjeżdża po ześlizgu, a część biegnie
21:11 Wyjazd alarmowy zastępu GBA do zdarzenia w obsadzie 7 ratowników
- Płock998 tu 363-21, wyjazd alarmowy zastępów 21 i 25 do pożaru samochodu
- Przyjąłem

21:16 Zastępy GBA i GCBA docierają na miejsce zdarzenia. Kierowcy wyłączają sygnalizację dźwiękową i zostawiają sygnalizację świetlną oraz włączają światła awaryjne
- Płock998 tu 363-21, GBA, GCBA na miejscu zaraz sytuacja
- Przyjąłem

21:16 Dowódca zabiera z pojazdu radiotelefon przenośny i udaje się do świadków zdarzenia oraz do właściciela pojazdu aby uzyskać informacje o samym samochodzie. Udaje się również do pracowników aby dowiedzieć się czy strefa tankowania została odcięta. Przodownik roty I wyciąga ze skrytki prądownicę do piany ciężkiej. Pomocnik przodownika roty pierwszej rozwija jeden odcinek W-52 i podłącza go do nasady tłocznej w GBA. Przodownik bierze drugą część i podłącza ją do prądownicy pianowej. Kierowca natomiast udaje się na tył pojazdu, otwiera skrytkę tylną i włącza autopompę
- Zgłaszam
- Słuchaj, mam tu pożar samochodu osobowego, Chevrolet Cruze, diesel, samochód stoi pod dystrybutorem, obsługa stacji przeprowadziła ewakuację, nie ma osób poszkodowanych, wyłączyli również strefy tankowania paliwa oraz LPG, stacja została całkowicie zamknięta, na miejscu policja, straż miejska, które obstawiają wjazd i wyjazd ze stacji, sis wystarczające przystępuje do działań
- Przyjąłem

21:18 Rota I w aparatach ODO podaje jeden prąd piany ciężkiej na wnętrze samochodu natomiast rota II z GCBA podaje drugi prąd piany ciężkiej na dystrybutor, który po części zajął się ogniem

21:24 Pożar powoli zostaje opanowany. Pomocnik przodownika udaje się do samochodu, wyciąga ze skrytki hooligan i udaje się do palącego się Chevroleta. Następnie sprawdza ręką temperaturę i otwiera maskę pojazdu hooliganem. Przodownik roty I podaj prąd piany na palącą się komorę silnika oraz na koła i nadkole samochodu

21:29 Pożar zostaje ugaszony. Pomocnik przodownika roty bierze hooligan oraz odłączoną prądownicę pianową i chowa je do samochodu. Przodownik roty odłącza odcinek W-52 od samochodu, spuszcza z niego wodę, zwija i chowa do odpowiedniej skrytki. Dowódca w tym czasie spisuje dokumentację i przekazuje pisemnie miejsce policji

21:33 Działania zakończone. Strażacy wsiadają do samochodów, a dowódca zgłasza do MSK zakończenie działań
- Płock998 tu 363-21, zakończyłem dzaiałania na Wyszogrodzkiej, wracamy do koszar
- Przyjąłem

21:37 Zastęp GBA dojeżdża pod koszary. Kierowcy parkują po kolei pojazdy od razu koło hydrantu i tankują jeszcze zbiorniki wodne. Dowódca zgłasza powrót
- Płock998 tu 363-21, GBA, GCBA w koszarach
- Przyjąłem

Numer akcji:

10/2018 
Typ zdarzenia: 
Pożar samochodu 
Dnia:
 16.12.2018 
Miejsce:
Płock, ul. Wyszogrodzka  
Wyjazd poza gminę:
 Nie 
Godzina alarmowania:
21:10 
Godzina wyjazdu:
21:11 
W bazie:
21:37 
Czas pracy:
27 minut 
Liczba ratowników:
7 

*JRG 3 Płock
363[M]21
- GBA 2,5/36 Scania P360
363[M]25 - GCBA 8/50 Renault Kerax

*Policja
Y221
- Kia Ceed SW

*Straż Miejska
WP 5720H
- Dacia Dokker
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2018, 19:09:24 wysłana przez Sonic X »

Offline Sonic X

• Moderator
  • Nadbrygadier
  • *
  • "By inni mogli żyć..."
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Grudzień 2018, 18:19:33 »
1:17 Do MSK wpływa zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z barierą dźwiękochłonną na ul. Wyszogrodzkiej.

UWAGA! UWAGA! ZASTĘP 21, 40 WYJAZD ALARMOWY POŻAR WYPADEK SAMOCHODU OSOBOWEGO NA UL. WYSZOGRODZKA
[1][2][3][4]

1:17 Strażacy zrywają sięz łóżek i udają się jak najszybciej do garażu. Strażacy wybiegają z pokoi i zjeżdżają po ześlizgu
1:18 Wyjazd alarmowy zastępów GBA, SLRt do zdarzenia w obsadzie 7 ratowników
- Płock998 tu 363-21, wyjazd alarmowy zastępów 21 i 40 wypadek drogowy
- Przyjąłem

1:21 Zastępy GBA i SLRt docierają na miejsce zdarzenia. Kierowcy wyłączają sygnalizację dźwiękową i zostawiają sygnalizację świetlną oraz włączają światła awaryjne
- Płock998 tu 363-21, GBA, SLRt na miejscu zaraz sytuacja
- Przyjąłem

1:22 Dowódca zabiera z pojazdu radiotelefon przenośny i udaje się do świadków zdarzenia
- Zgłaszam
- Słuchaj, ulica Wyszogrodzka, samochód osobowy Toyota Auris wpadła czołowo na barierę dźwiękochłonną, w aucie była jedna osoba, która wyszła o własnych siłach, poszkodowany znajduje się teraz w pojeździe jednego z przejeżdżających kierowców, samochód bez LPG, z tego co mówił kierowca to stracił on panowanie nad pojazdem przez śliską nawierzchnię, na szczęście prędkość nie była duża, czekam na pogotowie ratunkowe, policja na miejscu
- Przyjąłem

1:23 Rota I z GBA zakłada rękawiczki nitrylowe i zabiera ze sobą torbę PSP R-1 z kabiny, udaje się do poszkodowanego. Strażacy zapewniają mu wsparcie psychiczne i zakładają kołnierz ortopedyczny. Przodownik roty przykrywa go dodatkowo folią NRC. Po rozmowie z mężczyzną i wykonaniu badania urazowego wynika, że nie doszło do żadnych złamań. Kierowca GBA wyciąga z Scanii pachołki drogowe i rozstawia je wzdłuż linii przerywanej drogi, zabezpieczając miejsce postoju samochodów bojowych i miejsce wypadku. Strażacy z SLRt biorą z samochodu klucz płaski i po otworzeniu maski przez dowódcę, odłączają akumulator.

1:26 Na miejsce wypadku dojeżdża zespół podstawowy ratownictwa medycznego. Ratownicy po wyjściu z karetki, udają się do poszkodowanego i od roty uzyskują informację na temat jego stanu zdrowia. Kierowca przygotowuje nosze.

1:29 Rota przekazuje ratownikom poszkodowanego i wraz z ratownikami pomaga wyjść mężczyźnie z pojazdu i położyć się na noszach. Kierowca karetki wkłada nosze do karetki. Na miejscu zjawiają się policjanci z WRD Płock, którzy przystępują do swoich czynności.

1:32 Karetka na sygnale odjeżdża do szpitala w Płocku. Strażacy z SLRt na prośbę policji wyjmują z samochodu osobiste rzeczy poszkodowanego i przekładają je do radiowozu. Rota z GBA chowa do kabiny torbę PSP R-1. Po tych działaniach, KDR zwalnia do koszar zastęp techniczny. Podaje to do MSK. Strażacy "pakują się" do Scanii.
- Płock998 tu 363-21, poszkodowany zabrany przez pogotowie, policja prowadzi swoje czynności. 40 będzie wracał do koszar, ja zostaję GBA do skończenia czynności przez WRD
- Przyjąłem

1:47 Policja zakończyła swoje czynności. Za ich zgodą, strażacy mogą wracać do jednostki. Policja zostanie tutaj do czasu przybycia lawety. Dowódca spisuje dane i pisemnie przekazuje miejsce zdarzenia policji. Pozostali strażacy wsiadają do Scanii. Dowódca wsiada do GBA i melduje zakończenie działań.
- Przyjąłem

1:50 Zastęp GBA dojeżdża pod koszary. Kierowca od razu parkuje pojazd w garażu i zamyka bramę. Strażacy zdejmują NOMEX-y i udaję się dalej spać. Dowódca zgłasza powrót
- Przyjąłem

Numer akcji:

11/2018 
Typ zdarzenia: 
Wypadek samochodu 
Dnia:
 16.12.2018 
Miejsce:
Płock, ul. Wyszogrodzka  
Wyjazd poza gminę:
 Nie 
Godzina alarmowania:
1:17 
Godzina wyjazdu:
1:18 
W bazie:
1:50 
Czas pracy:
33 minuty 
Liczba ratowników:
7 

*JRG 3 Płock
363[M]21
- GBA 2,5/36 Scania P360
363[M]40 - SLRt Opel Movano

*Policja
Y006
- Kia Cee'd SW II

*Pogotowie Ratunkowe
W-02-04
- Volkswagen Crafter
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2018, 19:09:05 wysłana przez Sonic X »

Offline SylwekOSP

• Moderator
  • Starszy Sekcyjny
  • *
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Grudzień 2018, 00:11:56 »
Witam, ocena.

Akcje bez większych błędów, 20 tys

Budżet: 995 tys. + 20 tys = 1 mln 015 tys

Akcje na zmianę :
3 dowolne
Jeśli pomogłem uracz + :))

Strażakiem  się jest a nie bywa.

Nigdy nie zabieraj człowiekowi wszystkiego co ma , bo wtedy nie będzie miał niczego do stracenia i będzie zdolny do wszystkiego.

Facebook
https://www.facebook.com/pages/Zdj%C4%99cia-NIEWIADOMSKI-ego-pochodzenia/125916597603668

Offline SylwekOSP

• Moderator
  • Starszy Sekcyjny
  • *
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Grudzień 2018, 00:19:40 »
361[M]21 - GBA 2,5/24 Volvo FL290
  -> Wybrakowanie   - w podziale bojowym
Jeśli pomogłem uracz + :))

Strażakiem  się jest a nie bywa.

Nigdy nie zabieraj człowiekowi wszystkiego co ma , bo wtedy nie będzie miał niczego do stracenia i będzie zdolny do wszystkiego.

Facebook
https://www.facebook.com/pages/Zdj%C4%99cia-NIEWIADOMSKI-ego-pochodzenia/125916597603668

Offline Sonic X

• Moderator
  • Nadbrygadier
  • *
  • "By inni mogli żyć..."
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Grudzień 2018, 04:03:29 »
9:28 Do MSK wpływa zgłoszenie o plamie oleju na długości ok 100 metrów na Ul. Armii Krajowej.

UWAGA! UWAGA! ZASTĘP 21 WYJAZD ALARMOWY PLAMA OLEJU NA ARMII KRAJOWEJ
[1][2][3][4]

9:29 Strażacy zrywają się z sali wykładowej, w której odbywały się zajęcia z pierwszej pomocy i udają się jak najszybciej do garażu. Strażacy i zjeżdżają po ześlizgu
9:30 Wyjazd alarmowy zastępów GBA do zdarzenia w obsadzie 4 ratowników
- Płock998 tu 363-21, wyjazd alarmowy zastępów 21 plama oleju
- Przyjąłem

9:32 Zastęp GBA dociera na miejsce zdarzenia. Kierowca wyłącza sygnalizację dźwiękową i zostawia sygnalizację świetlną oraz włącza światła awaryjne i falę świetlną
- Płock998 tu 363-21, GBA na miejscu zaraz sytuacja
- Przyjąłem

9:33 Dowódca zabiera z pojazdu radiotelefon przenośny i udaje się do świadków zdarzenia
- Zgłaszam
- Słuchaj, ulica Armii Krajowej mam tu wyciek plamy oleju na długości ok 100 metrów, plama powstała poprzez wyciek z auta dostawczego marki Peugeot Partner, na miejscu policja, która kieruje ruchem, przystępujemy do działań
- Przyjąłem

9:33 Przodownik roty I wchodzi po drabince na dach Scanii i wyciąga wózek do rozprowadzania sorbentu. Pomocnik przodownika roty I wyciąga ze skrytki sorbent, który następnie wsypuje do wózka. Przodownik roty I po nasypaniu sorbentu przystąpił do rozprowadzania go po plamie oleju natomiast pomocnik przodownika wraz z dowódcą biorą z pojazdu szczotki i dokładnie rozprowadzają sorbent po plamie.

9:58 Po zasypaniu plamy i oczekiwaniu na wsiąknięcie oleju przez sorbent strażacy przystąpili do jego zbierania z jezdni. Zużyty sorbent został zamieciony do specjalnego pojemnika na zużyty sorbent, który następnie zostanie szczelnie zamknięty

10:23 Zużyty sorbent zostaje całkowicie zebrany do pojemnika. Po zebraniu pomocnik zamyka go i wrzuca do samochodu. Sorbent zostanie przekazany do utylizacji po zakończeniu działań. Po całkowitym zebraniu strażacy pakują użyty w akcji sprzęt, a dowódca zgłasza zakończenie działań
- Płock998 tu 363-21, zakończyłem dzaiałania na Armii Krajowej, spisuję jeszcze dokumentację, przekazuję pisemnie miejsce policji i będziemy wracać
- Przyjąłem

10:28 Po spisaniu dokumentacji i sprawdzeniu czy z samochodu nie wycieka nic więcej strażacy wsiadają do samochodu. Dowódca po pisemnym przekazaniu miejsca policji zgłasza powrót do koszar
- Płock998 tu 363-21, dzialania zakończone, wracamy do koszar
- Przyjąłem

10:31 Zastęp GBA dojeżdża pod koszary. Kierowca od razu parkuje pojazd w garażu i zamyka bramę. Strażacy zdejmują NOMEX-y i udaję się dalej na szkolenie. Dowódca zgłasza powrót
- Przyjąłem

Numer akcji:

12/2018 
Typ zdarzenia: 
Wypadek samochodu 
Dnia:
 19.12.2018 
Miejsce:
Płock, ul. Armii Krajowej  
Wyjazd poza gminę:
 Nie 
Godzina alarmowania:
9:28 
Godzina wyjazdu:
9:30 
W bazie:
10:32 
Czas pracy:
1h 4 minuty 
Liczba ratowników:
4 

*JRG 3 Płock
363[M]21
- GBA 2,5/36 Scania P360

*Policja
Y016
- Opel Astra IV

Offline Sonic X

• Moderator
  • Nadbrygadier
  • *
  • "By inni mogli żyć..."
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Grudzień 2018, 23:45:30 »

Zdrowych, wesołych i pogodnych świąt przeżywanych w cieple rodzinnej atmosfery oraz szczęścia i pomyślności w nowym, 2019 roku składa grono moderatorów i administratorów portalu www.esluzba.com.pl

Jako skromny prezent, na konto jednostki wpływa 75 tys

Budżet: 1 mln 90 tys

Offline michalm20

• Starszy Moderator
  • Kapitan
  • *
  • Reputacja: 92
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Styczeń 2019, 11:30:33 »
Dział zakup pojazdów dostarcza do jednostki:

SH-25 MAN TGL 12.250/Bumar-Koszalin - (2014) 300 tyś
GCBA 8/50 Renault Kerax 430.26 dXi/ISS Wawrzaszek - 371 tyś
SLOp Nissan Navara - 54 tys
Łódź ratownicza typu katamaran z przyczepką do transportu - 37 tyś
SLRt Iveco Daily IV/ISS - 125 tyś

Koszt dostawy: 887 tyś
Rabat: 10%
Łączny koszt: 823 tyś
Budżet: 267 tyś

Pojazdy posiadają wyposażenie zgodne z regulaminem działu.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie

3 Sygnały Ostre Bicie OSP To Moje Życie

Moderator OSP

Dział zakupu pojazdów