WAŻNE INFORMACJE

Autor Wątek: WAŻNE INFORMACJE  (Przeczytany 535 razy)

Offline Sonic X

  • Moderator
  • Nadbrygadier
  • *
  • Wiadomości: 1.891
  • Reputacja: 164
  • "By inni mogli żyć..."
WAŻNE INFORMACJE
« dnia: 12 Listopad 2017, 14:53:43 »
Drodzy gracze!

Pierwsza sprawa. Czat to miejsce gdzie powinno się rozmawiać na luźne tematy. Nie jest to miejsce gdzie piszemy ogłoszenia bo jest od tego specjalne miejsce! Nie jest to miejsce gdzie piszemy o sprawach związanych z akcjami bo jest od tego prywatna wiadomość! Nie jest to miejsce gdzie dajemy swoje pomysły bo jest od tego specjalny wątek "Pomysły"!

Druga sprawa. Proszę nie pisać na czacie czy w prywatnych wiadomościach żeby moderator zajrzał do Waszych jednostek bo każdy z nich ma swój system rozdawania akcji. Ocena najczęściej odbywa się wieczorem aby dać każdemu czas na opisanie. Nie jesteście sami więc proszę pamiętajcie o tym. Jeśli moderator nie ocenia akcji to proszę najpierw pisać do niego na pw a jeśli nie odpisuje to proszę pisać do moderatora działu a w ostateczności do administratora. Tylko nie chciałbym takich sytuacji jak ostatnio, że gracz napisał do drugiego administratora, który zajmuje się innymi sprawami bo rzekomo nie oceniam akcji i nie odpisuję na pw. Otóż staram się odpisywać każdemu no chyba, że trafi się ktoś upierdilwy to przestaję bo nie ma sensu tłumaczenia tego samego w kółko.

Trzecia sprawa. Odnośnie oceniania przez innych moderatorów głównie na OSP. Na OSP akcje są rozdawane na cały tydzień. Jeśli opiszecie jednego dnia wszystkie akcje to czekcacie do następnego rozdania. Jeżeli nie wystarczają Wam 3 akcje to można poprosić w jednostce o np. 2 dodatkowe (tylko nie 10 zaraz bo i tak nie opisujecie na czas) ale nie co chwilę bo jak wiadomo w życiu czasem są zdarzenia czasem ich nie ma. Jeśli nie opiszecie akcji do niedzieli to jednostka np. u mnie zostaje pominięta i jak opiszecie zaległą akcję w poniedziałek to musicie czekać do następnego rozdania. Nie piszcie do innych moderatorów żeby ocenili Wam akcje i dali nowe chociaż nie są Waszymi moderatorami i nie oszukujcie, że Wasz mod nie odpisuje chociaż nie wysłaliście mu nawet żadnej wiadomości bo dla mnie to jest próba wyłudzenia akcji i dodatkowych pieniędzy.

To na razie tyle jeśli chodzi o sprawy organizacyjne.

Pozdrawiam
nadbryg. Sonic X
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2017, 15:00:33 wysłana przez Sonic X »
Ogłoszenia administracji, Aktualności, Wnioski, Wydział Kontroli KG PSP Esłużby, Zmiana I, Zmiana II, Jednostki OSP, Dyskusja ogólna